+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Pis Küvette Güsül Abdesti Almak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Pis Küvette Güsül Abdesti Almak

  Reklam
  Sual: Selamın Aleyküm Arkadaşlar ben 15 yaşındayım.Sizlere bir sorum olacak
  Banyo olurken küvette meni akıyor ve ben biraz bekledikten sonra aynı küvete idrarımı yapıyorum ve kıllarımı fln kesiyorum.
  Ama banyoda çok uzun durduğum için kuvet doluyo taşıyo fln yani o pis suyu götürüyorum.Ama meninin bir kısmı bazen kıllarla karışarak giderin ağzının etrafına dolanıyo bazen onu alıp temizliyorum ama bazen unutuyorum benim sorum şu: şimdi ben bu suda güsül abdesti alınca güslüm kabul olmazmı ? yani pis suyla almıyorum gerçi fiskiyenin suyu temiz ama ayaklarım orda kaldığı için terliklerin içine geçermi bide ben çok vesveseye geldiğim için banyoda sık sık ıkınarak 2-3 damla sidik bırakıyorum ama bu beyaz oluyo .içinde bişey kaldıysa çıksın fln diye ama güsül alırken yapmıyorum.fakat lavobonun içinde kalan suda belki 1-2 damla kalıyodur.
  Neyse arkadaşlar umarım anlatabilmişimdir benim güslüm kabul olurmu bide bugun korktuğum için gittim sadece ayaklarımı yıkadım necaset deydiyse fln diye yani gusul aldığımız suyun mu temiz olması farz yoksa kuvetindemi birde yarın Cuma var korkuyorum arkadaşlar banyoya da giremem annemden utanıyorum çok zor durumdayım arkadaşlar yardımcı olun nolursunuz.
  Hayırlı akşamlar ? 2. NuN
  Üye

  Cevap: Pis Küvette Güsül Abdesti Almak


  Reklam  Cevap: Küveyte yani banyoya necaset bulaştırmaktan sakının.
  Dün bir hadis okudum, vesveselerin çoğu banyoda idrar yapmaktan ileri geliyormuş.

+ Yorum Gönder