+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar

  Reklam
  Yorum: Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar ile ilgili yazı Yudumla.com
  Hocam 3 4 gün önce burundan kemik eğriliği ameliyatı oldum mastürbasyon yapabilir miyim aşırı derecede istek var yaparsam burunda ameliyat yerlerine su ulaşmaya bilir çünkü dikiş var kapandığı zaman dikişler dini anlamda sakıncası var mı teşekkürler şimdiden .

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar


  Reklam  Mastürbasyon yapman şöyle veya böyle haramdır. Sadece zinaya düşmekten korkacağın anda yapılabilir. Ameliyatlı olan bölgeye su değdirmeden gusül abdesti alınır ve yıkanmayan yer sadece el ile mesh edilmesi yeterli olur.

 3. Misafir
  Ben 10 11 yaşlarındayken amcam bana tecavüz etti ve o olaydan sonra eşcinsel eğilimlerim başladı. Bu konuda soru soranlara biraz sert tepki vermişsiniz fakat tecavüz edilmeyi ben seçmedim . Kadınlara karşıda hiç bir ilgim yok , cinsel yönden hiç bir olaya girmiyorum Allah korkum olduğundan fakat duygu yönünden ne yapıcam? Bunun ne gibi bi çözümü var , ben hiç mutlu olamicakmıyım gerçekten olmak istediğim kişinin yanında olamicakmıyım . Bu kadermi , nereye kadar sabredicem , evlendiğim zaman eşimi cinsel yönden mutsuz edersem bunun vebali kimin üstüne ? Lütfen net bi cevap verin , isyan etmek istemiyorum fakat düşünmekten kafayı yicem .

 4. Misafir
  uyurken bacagın arasina yastık sıkıştırarak yatmak gusul gerektirir mi ?
  bazen makadıma aşırı derece bi baskı yapma hissi duyuyorum böyle bisey yapmak mastürbayona mi girer ?

 5. emre
  Devamlı Üye
  Meni akması ve cinsel ilişki harici gusül gerektiren bir şey yoktur.

 6. Misafir
  lk ilişkiden bu yana 4,5 kere birlikte olduk ama canım çok fazla yanıyor ve daha önce hiç kimse ile birlikte olmamama rağmen kanamam olmadı her denediğimiz de penisin vajinaya tam anlamıyla girmediğini hissediyorum biraz zorlayinca içeri doğru çok canım yanıyor kocam da tam olarak girmiyor bisey engel oluyo gibi dedi benim anlamadığım kızlık zarı vajina dan 1,5 cm içeride değil mi ? Gorusleriniz benim için çok önemli lutfen bi fikir verin😢

 7. emre
  Devamlı Üye
  Kadın hastalıkları doktoruna başvurmanız en doğrusudur. Kocanızla beraber gidin doktorunuza durumu anlatın.

 8. Misafir
  Eşimle is gereği bir aydır ayriyiz sürekli ereksiyon olup kasık ve bel ağrısı yaşıyorum günah olduğu için elle bosalmiyorum ne yapmam gerekiyor

 9. Misafir
  İnsanın nikahi kiyilmadan nişanlisiyla sevişmesi caiz midir

 10. arifselim
  Yönetici
  Dini nikah olmadan nişanlı olmak sizi birbirinize asla helal yapmaz. Sevişmek cinsel ilişki olmasa bile bir çeşit zina gibi büyük bir günahtır ve bu yaptığınız haramdır.

 11. Misafir
  Esimle iliskiye girdigimde ben bosalamiyorum ama esim beni masrubasyon yapamam zorluyr bu gunahmidr acil cevap

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Cinsel konular hakkında fıkhi sorular ve cevaplar
  Eşler cinsel ilişkide birbirlerini nasıl tatmin edeceklerini konuşmalılar ve bu konuda gayret etmeliler. Asıl bu sorunu çözmeniz gerekir. Daha sonra ise eşler isterlerse birbirlerini elle tatmin edebilirler ama kişi tek başına değil ona eşi yapması gerekir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu

cinsel dini sorular

dini konular soru cevap

islamda cinsellikle ilgili sorularcinsel konularislami cinsel sorulardini cinsel sorularislamda cinsellik soru cevap