+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden 3 yıllık evliyim eşim abdestinde namazında iyi bir insandır fakat Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  3 yıllık evliyim eşim abdestinde namazında iyi bir insandır fakat

  Reklam
  Sual: ben onun ailesiyle konuşuyor, yiyiyor ve içiyorum ama eşim benim babam öldüğünden buyana annemi bir kere aramadı bayramda bile ama ben onun annesiyle üç hafta görüşmeyeyim bir laf söyler hangi yüzle bilmiyorum..
  geçenlerde konuşuyorduk bana dört eşliliği savunuyor tama haşa inkar etmiyorum dinimizde var.Eşim benim her isteğimi yapıyormu istediğim oluyormı gönlümü hoşmu tutuyor annesiyle beni bile yerine göre davranamıyor geçmiş karşıma dört eşliliği savunuyor.Ne sanıyor bu kendini haşa peygambermi? aldiği memur maaşı...Kendisi iyi fakat yanlış elilik yaptım ben dini dilde yaşıyor fiilen çok az.. Bana dinimi yaşayarak öğretsin anlatsın ..Evde otururken susar konuşmaz muhabbet etmez ama annesiyle saatlerce konuşur artık dayanamıyorum beni ne görüyor neyim ben çocuk istemiyor ilk sıralar çocuğumuz olsun derdim beni öyle bir incittiki artık tak kelime etmiyorum oda hiç anmıyor 28 yaşindayım bende anne olmak istiyorum bağrım daralıyor... bana ne önerirsiniz ne yapayım hap kullanayım diyorum en ağırında dewamlı uyutan ...bana yardım edin ALLAH RIZASI İÇİN ? 2. rana
  Aciz Kul

  Cevap: 3 yıllık evliyim eşim abdestinde namazında iyi bir insandır fakat


  Reklam  Cevap:
  ben onun ailesiyle konuşuyor, yiyiyor ve içiyorum ama eşim benim babam öldüğünden buyana annemi bir kere aramadı bayramda bile ama ben onun annesiyle üç hafta görüşmeyeyim bir laf söyler hangi yüzle bilmiyorum..
  geçenlerde konuşuyorduk bana dört eşliliği savunuyor tama haşa inkar etmiyorum dinimizde var.Eşim benim her isteğimi yapıyormu istediğim oluyormı gönlümü hoşmu tutuyor annesiyle beni bile yerine göre davranamıyor geçmiş karşıma dört eşliliği savunuyor.Ne sanıyor bu kendini haşa peygambermi? aldiği memur maaşı...Kendisi iyi fakat yanlış elilik yaptım ben dini dilde yaşıyor fiilen çok az.. Bana dinimi yaşayarak öğretsin anlatsın ..Evde otururken susar konuşmaz muhabbet etmez ama annesiyle saatlerce konuşur artık dayanamıyorum beni ne görüyor neyim ben çocuk istemiyor ilk sıralar çocuğumuz olsun derdim beni öyle bir incittiki artık tak kelime etmiyorum oda hiç anmıyor 28 yaşindayım bende anne olmak istiyorum bağrım daralıyor... bana ne önerirsiniz ne yapayım hap kullanayım diyorum en ağırında dewamlı uyutan ...bana yardım edin ALLAH RIZASI İÇİN
  Allah c.c. yardimciniz olsun kardesim.
  Size tavsiyem, esinizle uygun bir zamanda güzel bir dil ile yargilamadan suclarca konusmadan tatli bir dille sohbet edip bu bizimle paylastiginizi onunla paylasmaniz.
  Bazen erkekler yaptiklari hatayi göremiyor, belki hata yaptiginin farkinda bile degil.
  Erkekler genelde kizkinlikla söyledikleri aslinda söylemek istemedikleri seylerdir. Bayanda ise tam tersi, gözlemledigi seyi söylemez ama kizdigi vakit dile getirir.
  Bu 4 eslilik konusunda bir cok erkek esiyle konusur, kimi kiskandirmak icin kimi kizdirmak icin Bence buna aldirmayin
  Biliyoruz ki Rabbimiz bu 4 es hakkini helal kilmis fakat biriyle yetinmeleri daha hayirli olacagini hemen ardindan buyurmus.
  Belki hoslanmadigi hareketlerde bulunuyorsunuz, bunlari düzeltmeye calisin. Ilgi cekecek durumlari bayan daha iyi bilir, bu yönünüzüde kullanin.
  Anne olmak sizinde hakkiniz, esinize cocuk isteyinizden bahsedin, belki oda baba olmak istiyor ama ortam hep gerildiginden dile getirmiyor.
  Aksamlari islami sohbetler yapabilirsiniz, silahi rahimin önemini anlatan bir yazi okuyabilirsiniz birlikte, bu faydali olacaktir.
  Dua ve sabir..

  Allah yuvaniza huzur ve mutlulugu, esinizle aranizdaki saygiyi sevgiyi artirsin..

 3. burcealtug
  Kıdemli Üye
  ALLAH yardımcınız olsun kardeşim.

 4. Desert Rose
  Silent and lonely rains
  Kardeşim yaşanan her şey bir imtahandır
  dualarla Allah'u Teala,dan sabırlar dileyin
  bizler sana ne desek te senin için hayırlı olanı
  ancak Rabbi'miz bilir dört evliliği savunmak başka
  uygulamak başka belirttiğin gibi bir memur maaşıyla
  bunu sağlaması imkansızdır,uyku hapı kullanmayı
  sakın düşünmeyin çözüm yerine daha çok problem olur
  çok fazla daralırsanız psikiyatrdan yardım almanızı
  tavsiye ederiz,ama ilk önce dualarla Allah (c.c)sığının
  çocuk meselesinde Rabbi'miz nasip edecekse bunu engelleyecek
  hiç bir güç olamaz her şey O'(c.c) nun ol emrine bakar O'na havale et....
  Allah (c.c)yar ve yardımcın olsun...


+ Yorum Gönder