+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusül abdesti alırken aklıma müstehcen şeyler geliyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusül abdesti alırken aklıma müstehcen şeyler geliyor

  Reklam
  Sual: gusül abdesti alırken aklıma müstehcen şeyler geliyor ve defalarca tekrar almak zorunda hissediorum kendimi bir de her sabah uyandığımda gusül abdesti almak zorunda hissediorm en küçük bi müstehcen görüntü gördüğümde bile gusül abdesti alırken de önceden nefsime uyup izlediğm filmler geliyor aklıma zor durumdayım namazımı da mümkün olduğunca kılan biriyim yardımcı olursanız sevinirim ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: gusül abdesti alırken aklıma müstehcen şeyler geliyor ve defalarca tekrar alma


  Reklam  Cevap: Aklınızdan geçen kötü düşünceler fiiliyata dönüşmedikçe sorumlu değilsiniz. Rahat olun. Sabah kalktığınızda ise çamaşırınızda meni görmüyorsanız gusletmeye gerek yoktur. Bunlar vesvesedir. Aldırış etmeyin.

 3. Misafir
  Ben de ayni derde sahibim normal abdest alirken aklima mustehcen seyler geliyor olmadi deyip yeniden aliyorum bazen 1 saat sürüyor bu sabah da saat 07.00 da gusul almak icin banyoya girdim ama bir turlu niyet edemedim en son sinirlendim ve 07.46 da almadan ciktim simdi cunubum kara kara dusunuyorum diyecegim daha once izledigim filmlerden goruntuler geliyor namazimi cemaatle kilan biri idim simdi bu gun namazı birakdim cidden psikolojik olarak intihar noktasına geldim namaz kilmadigim icin kafayi yiyecegim yalvaririm ALLAH rizasi icin yardim edin

 4. Misafir
  Arkadaşlar gönlünüzden geçmedikçe aklınıza gelene takılmayın. Bu vesvesedir. Bana da oluyor ve bugün de oldu bile gusl alırken.

 5. Misafir
  Tamamen şeytan vesvesi mübarek.Böyle şeylere takılma ımkan oldukca namaz kılan bırıyım dıyosun.Şeytan tabiki sana bulaşcak.Gidip alkolık adamla nıye ugrassın onu zaten kazanmıs.Sen namazını süreklı kılmaya devam et.Aklına gelsin hıc sorun degıl.Unutma herseyın başı niyet.

+ Yorum Gönder