+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusül abdesti aldım (su vesveselerinden dolayı yaklaşık 2 saat kaldım ) daha sonra çıktığımda içimde bir huzursuzluk... Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusül abdesti aldım (su vesveselerinden dolayı yaklaşık 2 saat kaldım ) daha sonra çıktığımda içimde bir huzursuzluk...

  Reklam
  Sual: s.a

  ben dün gusül abdesti aldım (su vesveselerinden dolayı yaklaşık 2 saat kaldım ) daha sonra çıktığımda içimde bi huzursuzluk vardı az önce bişey oldu ve abdestin bozuldu diye. aslında tam olarak gusülden çıktığımda mı yoksa gusül sırasında mı oldu tam hatırlamıyorum sonra boşver vesvesedir diyerek uyudum. uyandığımda acaba o neydi bozuldu mu tekrar abdest almalı mıyım diye içim içimi yiyor.birde şu vesvese olduğuna eminim birde size sormak istedim . ne olur yardım edin. ? 2. Muhammed
  الله اكبر

  Cevap: gusül abdesti aldım (su vesveselerinden dolayı yaklaşık 2 saat kaldım ) daha sonra çıktığımda içimde bir huzursuz


  Reklam  Cevap:
  s.a
  ben dün gusül abdesti aldım (su vesveselerinden dolayı yaklaşık 2 saat kaldım ) daha sonra çıktığımda içimde bi huzursuzluk vardı az önce bişey oldu ve abdestin bozuldu diye. aslında tam olarak gusülden çıktığımda mı yoksa gusül sırasında mı oldu tam hatırlamıyorum sonra boşver vesvesedir diyerek uyudum. uyandığımda acaba o neydi bozuldu mu tekrar abdest almalı mıyım diye içim içimi yiyor.birde şu vesvese olduğuna eminim birde size sormak istedim . ne olur yardım edin.
  ve aleykumusselam ve rahmetullah
  Bu bir vevesedir hiç aldırmayın.Banyoda okadar kalmanıza gerek yok her tarafınızı zuyla ıslatın yeter.Eğer boy abdestinden sonra kenedi kendine bir akıntı olmuşsa orayı yıkamanız yeterli olur birdaha boy abdesti almanıza gerek yoktur.

+ Yorum Gönder