+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Her gusül sonrası gusülün geçerli olup olmaması konusun da takıntılar oluşuyor Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Her gusül sonrası gusülün geçerli olup olmaması konusun da takıntılar oluşuyor

  Reklam
  Sual: iyi günler.Aşırı derecede dikkat ederek gusül alıyorum ama banyodan cıktıktan sonra aklıma bi yer takılıyor ( el ayak gibi) yıkamadım gibi geliyor. misal gecen gün abdest alırken gögüs bölgesini ovaladım ama karın bölgesini ovalamadım karnım kuru kaldı diye aklıma takıldı. sadece kuru kaln yer yıkansa oluyor ama benimki her abdesten sonra oluyor takıntı yapıyorum nerdeyse hergün abdest alıyorum. ne yapmam gerekir? ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Her gusül sonrası gusülün geçerli olup olmaması konusun da takıntılar oluşuyor


  Reklam  Cevap:
  iyi günler.Aşırı derecede dikkat ederek gusül alıyorum ama banyodan cıktıktan sonra aklıma bi yer takılıyor ( el ayak gibi) yıkamadım gibi geliyor. misal gecen gün abdest alırken gögüs bölgesini ovaladım ama karın bölgesini ovalamadım karnım kuru kaldı diye aklıma takıldı. sadece kuru kaln yer yıkansa oluyor ama benimki her abdesten sonra oluyor takıntı yapıyorum nerdeyse hergün abdest alıyorum. ne yapmam gerekir?
  Bu durum şeytanın sana vermiş olduğu vesvesedir.Ne kadar çok takıntı yaparsan o kadar çok şüpheye düşersin...

+ Yorum Gönder