+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Rüyalandım, boy abdesti almam gerekirmi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  Misafir

 2. 2
  arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Aleykum selam. Rüyada cinsel içerikli rüyalar görmekle cünüp olunmaz. Ancak meni akmışsa o zaman gusül abdesti alınması gerekir. Meni değilde rengi şeffaf olan mezi akarsa bundan dolayıda gusül abdesti alınmaz.

 3. 3
  Misafir
  Selamın aleyküm.
  Ben sabah uyandığımda rüyalandim.
  Ve ise gitmeliyim vaktimde yok hemen cikmaliyim çünkü kapıda servis bekliyor. Şimdi iş yerinde tuvalet var banyo yok şimdi Namazda kılamıyorum ne yapmalıyım

 4. 4
  arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu durumda gerekirse gusletmeyi çok hızlı bir şekilde yaparak çıkmalısınız. Eğer su varsa abdest almalı eğer su yoksa teyemmüm alarak bu şekilde namazlarınızı kılmalısınız .

 5. 5
  Misafir
  Dun gusul aldim yanliz bu sabah ruyalandim.Aksam sehirler arasi bi otobus yolculuguna cikacam.Dun dusa girdigim icin bugun annemlere dusa girecem diyemiyorum.Yasim 16 bu arada.O yolculuga cunup ciksam bi sıkıntı olurmu

 6. 6
  emre
  Devamlı Üye
  Yaşının 16 olduğunu yazmakla küçük olduğunu ima etmeye çalıştığını söylüyorsun sanırım. Namaz sana buluğ çağından itibaren yani tahminen 12 yaşından beri farzdır. Küçük falanda değilsin. Aile gusle bir şey demez. gençlerin boş kuruntuları bunlar. Dese bile banyo yapmak zorundasın.

+ Yorum Gönder

rüyalanınca abdest

rüyalandım

rüyalanınca gusül gerekir mi

rüyalanmak cenabet olunurmu

rüyalanınca

rüyalandım ama sıvı gelmedirüyalandım ama meni gelmedi