+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi?

  Reklam




  Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi?
  Ruyada iliskiye girmedim kendimi tuttum peki gusul abdestti almak gerekir mi ???

 2. Adil
  Üye

  Yorum: Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini görmek gusül alınmasını gerektirir mi?


  Reklam



  Eğer meni akmadı ise gusül almana gerek yoktur.

 3. Misafir
  Selamın aleyküm bir sorum olacaktı. Dün gece ben sahura kalktım niyetimi de ettim geri yattım rüyamda kendi kendime Cinsel ilişki olduğumu gördüm baktın akıntıya vardı gusül gerekiyor mu bide orucum bozulmuş oluyor mu?

 4. ACİLSERVİS
  Administrator
  Gusül gerekir banyonu yap ve orucuna devam et. Oruç ile bir ilgisi yok. Orucu bozmaz.

 5. Misafir
  Ben dün akşam ruyada erkek arkadaşımla iliskiye girdim sabah uyanınca islalik hisedim banyo yapmam gerekir mi ve namazi bozuluyor mu

 6. Sabır
  Devamlı Üye
  Evet gusül gerekir. Gusül almadan namaz kılamazsın. Cenabet namaz kılmak haramdır.

 7. Misafir
  Ruyalandiktan sonra ic camasirima baktim bisey yoktu,temizdi.Meninin icinde kalmasi ve idrarimizi yaparken cikmasi ihtimali varmi?

 8. arifselim
  Yönetici
  Erkeklerde meni dışarı çıkar içerde kalmaz. Eğer uyandıktan sonra bir şey yoksa yıkanmak gerekmez. Ama kadınlar ihtilam olurlarsa bir şey görmeseler de ihtiyaten yıkanmaları gerekir.

 9. Misafir
  Rüyada öpüstugumu gördüm ama kalktığımda ıslaklık yoktu çamaşırım biraZ nemliydi guslum bozuldumu ve bayan olduğum için normal akıntım oluyor sabah namazı kıldım bu şüpheyle günaha girdimmi

 10. arifselim
  Yönetici
  Ancak cinsel ilişkiye girecek veya orgazm olduğunu düşünecek bir durum olursa o zaman gusül abdesti almalısın. Ama bunun dışında görülen rüyalardan dolayı gusül almaya gerek olmaz.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm hocam benim ruyamda sutyanli bir kadini iki adam kaciriyodu ve sabh uyandigimda islaklik bir kez hissetim ve sonra hissetmedim ondan sonr baktigimda leke yoktu bu mezimidir guslu gerektirirmi acil hocam bu hep ban oluyor yoksa bu benim kuruntummu

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bunlar senin vesveselerindir. Bu şeylerin bir hükmü yoktur. Erkeklerin meniyi karıştırması zaten mümkün değildir. Meni erkekte çok yoğun, beyaz ve kokuludur.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 SonuncuSonuncu

rüyada ilişkiye girmek gusül gerektirirmi

rüyada ilişkiye girmek abdest gerektirir mirüyada eşiyle ilişkiye girmek gusül gerektirirmirüyada boşaldığını görmekRuyada iliskiye girmek gusul gerektirir mirüyada boşaldığını görmek gusül gerektirir miruyada iliskiye girmek gusul gerektirirmi