+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden İstek dışı çıplak kadın ve erkek resimleri görünce gusül almak gerekir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İstek dışı çıplak kadın ve erkek resimleri görünce gusül almak gerekir mi?

  Reklam
  Sual: Ben yurtdisinda yasiyorum.Müslüman bir ülke olmadigi icin otobüs duraklarinda,alisveris merkezlerinde, kisacasi gözünüzün görebilecegi herhangi bir yerde tamamen ya da yari ciplak kadin ve erkek resimleri görmek mümkün. Böyle bir durumda Müslüman bayan ve erkeklerin gusül almasi gerekir mi? ? 2. m.deniz
  Devamlı Üye

  Cevap: İstek dışı çıplak kadın ve erkek resimleri görünce gusül almak gerekir mi?


  Reklam  Cevap:
  Ben yurtdisinda yasiyorum.Müslüman bir ülke olmadigi icin otobüs duraklarinda,alisveris merkezlerinde, kisacasi gözünüzün görebilecegi herhangi bir yerde tamamen ya da yari ciplak kadin ve erkek resimleri görmek mümkün. Böyle bir durumda Müslüman bayan ve erkeklerin gusül almasi gerekir mi?
  Meni gelmediği sürece gusül gerekmez ama elinden geldiğince dikkat etmeye çalış

 3. EarthQuake®
  Yolcu
  Ek olarak, ilk bakıştan sorumlu değilsiniz, ancak tekrar dönüp bakmanızın günahı vardır. Mümkün olduğu kadar bundan kaçınmalısınız.

+ Yorum Gönder
cıplak kadın resimleri,  çiplak kadin resimleri,  çıplak erkek resimleri,  ciplak erkek resimleri,  Cıplak erkek resımlerı,  cıplak kadın ve erkek resmi,  Çıplak kadın erkek resimleri