+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Player_32
  Üye

  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?

  Reklam
  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi? yedinci sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?
  Selamunaleyküm Hocam. Ben Gusül icin girdim banyoya idrarimi yaptim tuvalete ve sonunda herzaman ki gibi sonunda yapiskan sivi cikti ve her kendimi zorladigimda geliyo ve geldi neyse bitti ve ellerimi yikamaya gittim bidaha cikti sildim ve banyoya gittim gusül aldim sonra ciktim malum yerimin ucunu elledim cok az sivi sündü gusül almam gerekirmi? Hocam biliyom cunüp degilim ama niyese icim hic rahat etmiyo yardim edin.

 2. Misafir

  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?


  Reklam  Gusul abdesti aldiktan sonra idrarim geldi ve sivi dol akti cunup olurmuyum veya tekrar gusul almam gerekiyormu aciil lutfen

 3. mum
  Administrator
  Gusül almadan önce idrar yapmış veya az yürümüşseniz gelen döl yıkanmayı gerektirmez.

 4. Misafir
  Bi önceki cevaplarınızda bi süre bekledikten sonra akıntı kesildikten sonra gerek yok demişsiniz şimdi gusül gerekir diyosunuz net bir cevap verirseniz daha iyi olur örneğin idrarı yaptıktan sonra

 5. arifselim
  Yönetici
  Ya bir süre bekledikten sonra yada idrar yaptıktan sonra artık gelen meni guslü gerektirmez. Yani her iki cevapta doğrudur. Hangisini yaparsa yeterli olur. Zaten asıl olan meninin artık şehvetle çıkmasının bitmesidir.

 6. Misafir
  Selamu Aleykum. Banyoda bosaldikdan sonra yerimde durarak 40 adim atdim. Cok az idrar yaptim. Sonra gusul aldim. Banyodan cikdikdan sonra alt camasirda 1 damla kadar sivi vardi. Yeniden gusul almalimiyim?

  Selamun Aleykum. Yerinde 40 adim atmak ve cok az idrar yapmak yeterlimi?

 7. AKA
  Üye
  Meni aktıktan sonra birazda dinlenmelisin ki meni çıksın veya geri çekilsin. ...

 8. Misafir
  Hemen gusul ettikten sonra hic akinti gelmesse yine mi gusuul gerekir eger almak gerekmiyorsa o zaman abdest almadan hemen once yaptigim yikama sekli dogru demek

 9. Misafir
  ilk once idrarimi yaptim sonra gusul abdesti aldim ama daha sonra kucuk idrarimi yaparken az az yaptim ve rengi beyazdi bu aktinti midir ve gusul gerektirir mi

 10. AKA
  Üye
  Gusülden önce idrar yapmışsın. Artık sonra gelen sının önemi kalmamıştır.

 11. Misafir
  bir hanımım gusul gerektirecek bir durumdan sonra küçük tuvalet yaptım bir sıvı geldiğini görmedim ve ardından gusul aldım 15 dk sonra namaz kılmak için wcye girdiğimde belli belirsiz bir sıvı idrarımdaydı akşam üzeride çamaşırımda sarı yapışkan sıvı gördüm tekrar gusletmem gerekir mi.

 12. arifselim
  Yönetici
  Gusül gerektiren bu durumdan sonra artık şehvet hissi geçecek kadar beklemişsen artık gusülden sonra akması sadece namaz abdestini bozar. Tekrar gusül almana gerek yoktur.

+ Yorum Gönder
7. Sayfa BirinciBirinci ... 4678 SonuncuSonuncu

gusül abdestinden sonra gelen sıvı

gusulden sonra gelen sıvı

Gusülden sonra gelen akıntı guslü bozar mı

gusul abdestinden sonra akıntı gelmesi

gusül abdesti aldıktan sonra gelen sıvı abdesti bozar mı

boy abdestinden sonra gelen akıntı

gusul abdestinden sonra gelen akıntı