+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?

  Reklam
  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Hocam simdi gusul abtesti aldiktan 2 saat sonra yapiskanimsi bi sıvı hissettim gusul gerektirirmi

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?


  Reklam  Yapışkan gibi ve şeffaf olan sıvı mezidir. Mezi ne zaman gelirse gelsin bu guslü gerektirmez. Ancak meni şehvetle çıkarsa bu guslü gerektirir.

 3. Misafir
  Ben gusul aldıktan sonra banyodan çıkıyorum ve tahminen 100 adımdan fazla atiyorum bir bakıyorum akıntı gelmiş gusul gerektirir mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  Gusülden sonra değil, gusülden önce bir süre beklemek, idrar yapmak veya 40 adım kadar yürümek yeterlidir. Bunlardan biri bile yapılırsa artık daha sonra ne gelirse gelsin gusül almak gerekmez.

 5. Misafir
  Selâmünaleyküm hocam gusul aldıktan 3 4 saat sonra küçük idrarımı yaparken 3 4 damla yapışkan bir sıvı geldi gusul abdestimi bozar mı

 6. Selam2
  Devamlı Üye
  Gusülden önce bir kaç adım atmış ve idrar yapmışsan gusül almana gerek yok. O sıvı yorgunluktan gelmiş veya mezi gelmiş olabilir.

 7. Misafir
  Arkadaslar merhaba. Ben gusul abdesti aliyordum vajinami yikarken istemsiz haz duydum. Klitoris kismini yikarken de bacagim atti. Meninin geliş şekli de boyle ya. Icime kurt düştü. Meni geldigini sanmiyorum ama zevk suyu geldiyse de banyoda oldugum icin anlamadim. Yani bence bunun bir çözümü yok niyetim yikamakti ve her seferinde boyle olabilir. Sizce tekrar gusul gerekir mi.

 8. arifselim
  Yönetici
  Meni sadece yıkamakla ve ufak bir haz almakla çıkmaz. Bu belki mezi olabilir ama meni gelmesi için orgazm olunması şarttır. Ancak meni ile boşalma olursa gusül gerekir.

 9. Misafir
  Hocam cunup olup biraz bekleyip ardindan tuvalete gittim idrarimi yaptim hemde epey sonra gusul abdesti aldım ve yataga yatıyordum cinsel organimdan bir seyin çıktığını hissettim sehvetle degil baktim meniye benzemiyor koku yok yapiskanlik hic yok bende simdi arafta kaldim bir yardimci olursan sevinirm...

 10. Selam2
  Devamlı Üye
  Karar verecek olan sensin madem benzemiyor o halde meni değildir. Çamaşırına değmişse değiştirmen yeterli.

 11. Misafir
  Ben banyoya giriyorum orda uzerimi cikartip bosaliyorum sonra dusun alyina girip temizleniyorum sonra şişimi yapiyorum sonra abdestimi aliyorum bi proglrm olurmu

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Gusülden sonra gelen sıvı nedeniyle tekrar gusül alınması gerekir mi?
  Cünüp olan ve boşalan kimse hemen gusül almaya başlayabilir ama meninin artık akmadığından emin olması şartıyla. Eğer bundan emin isen hemen gusül alabilirsin bu caizdir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
gusül abdestinden sonra gelen sıvı,  gusulden sonra gelen sıvı,  Gusülden sonra gelen akıntı guslü bozar mı,  gusul abdestinden sonra akıntı gelmesi,  gusül abdesti aldıktan sonra gelen sıvı abdesti bozar mı,  boy abdestinden sonra gelen akıntı,  gusul abdestinden sonra gelen akıntı