+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusül alırken şüpheye düşüyorum (bu biraz farklı) Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusül alırken şüpheye düşüyorum (bu biraz farklı)

  Reklam
  Sual: Selamun aleyküm kardeşlerim bir sorum olucaktı. Gusül abdesti alırken sürekli yeni bişeyler çıkartıyorum yok kabul oldumu olmadımı falan filan diye son olarakta şöyle bir problemim var gusülde her yerin ıslanması gerekiyor bende haliyle her yerimi ve cinsel organlarımda dahil her yerimi ıslatıp elimle ovalayıp yıkıyorum tabiri caizse makatımı yıkarken elimle yıkadığımdan elim makadıma deyiyor(içine değil sadece o bölgelere) ellerimi suyla yıkamama rağmen acaba elime bişeyler bulaştımı elimi başıma sürüyorum yıkayarak bulaştımı falan diye şüpyeye düşüyorum bulaşsa bile abdest bozulurmu :/ :/ çok kafama takılıyo lütfen yardımcı olun ve dinle ilgili çok kafaya takıyorum ya cehenneme gidersem sonsuzluk durumları falan beni çok endişeye sokuyo iyi bir insan olmama rağmen ... ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Gusül alırken şüpheye düşüyorum (bu biraz farklı)


  Reklam  Cevap: Kardeşim bu vesveseden başka bir şey değildir.Eğer sen hiç bir yer kuru kalmayacak şekilde her tarafı yıkadıysan bunda bir sorun yoktur.
  Elbiseye bulaşan meniye gelince meni necis değildir korkmana gerek yoktur.

+ Yorum Gönder