+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Zevk suyu gelmesi gusül abdesti almayı gerektirir mi ? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Zevk suyu gelmesi gusül abdesti almayı gerektirir mi ?

  Reklam
  Cevap: Zevk suyu gelmesi gusül abdesti almayı gerektirir mi ? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Zevk suyu gelmesi gusül abdesti almayı gerektirir mi ?
  zevk suyu geldiğinde abdest almazsak cunup mu sayılırız. veya diyelim gece oldu ben kaltıktan sonra öğlen abdest aldım olur mu?

 2. Misafir

  Cevap: Zevk suyu gelmesi gusül abdesti almayı gerektirir mi ?


  Reklam  gercekten yardimci oldunuz orucluyum bi an bosaldim sanmistim ama kendi kendime mastrubasyon yapiyordum. sonra bi baktim bu sivi orucum bozuldu mu acaba onu merak ediyorum.

 3. Misafir
  Sağolasin bizi aydınlattığın için..erkeklerin cok önemli bi sorunu bu çünkü....

 4. Misafir
  Eyvallah icimizi ferahlatniz bilmiş olduk

 5. Misafir
  Mezi geldiginde abdest almak sart mi peki? (Gusül değil)

 6. Misafir
  peki ibadet edilmeyecekse de mezi geldikten sonra abdest almak gerekir mi hemen

 7. Misafir
  S.a Hocam ; mezi geldikten sonra tuvalete gidiyorum idrarla birlikte koyumsu sıvıda geliyor buda gusul gerektırmez demi çünkü mezi geldi sadece idrarla birlikte de bu şekilde sıvı gelmesi beni cok vesveseye sokuyor lütfen yardımcı olun....

 8. klav
  Özel Üye
  Mezi geldiginde abdest almak sart mi peki? (Gusül değil)
  Ön ve arkadan çıkan herşey normal abdesti bozar.  Mezi geldiğinde gusül almanıza gerek yoktur sadece değdiği yerler necis olur o kısımları yıkamanız gerekir.

 9. Misafir
  mezi geldikten sonra tuvalete gidiyorum idrarla birlikte koyumsu sıvıda geliyor buda gusul gerektırmez demi çünkü mezi geldi sadece idrarla birlikte de bu şekilde sıvı gelmesi beni cok vesveseye sokuyor lütfen yardımcı olun

 10. klav
  Özel Üye
  Mezi gusül gerektirmez çamaşırınıza değdiyse değiştirin vucudunuza değdiyse o bölümü yıkayın yeter. Gusül gerekmez. Gerekmeyen bişeye vesvese niye yapılsın.

 11. Misafir
  Allah sizde razı olsun çok çok teşekkür ederim...

  abi saolun bilmiyodum ogrenmis oldum

 12. Misafir
  Allah razi olsun aydinlattiginiz için. Kafa karıştıran bi mesele. Mantıklı olanda buydu. İslamın hangi kuralı mantigimiza uymadiki

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
zevk suyu gusül gerektirirmi,  zevk suyu gusul gerektirirmi,  mezi gusül gerektirir mi ,  zevk suyu abdest,  zevk suyu abdest bozarmı,  zevk suyu abdest gerektirirmi,  mezi gelmesi