+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusülden Sonra Kadından Meni Gelirse Tekrar Gusletmek Gerekir Mi Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusülden Sonra Kadından Meni Gelirse Tekrar Gusletmek Gerekir Mi

  Reklam
  Sual: Selam,gusül Almadan önce Biraz Bekliyorum,idrarımı Da Yapıyorum Fakat Banyodan Yani Gusülden Sonra Biraz Hareket Ettikten Sonra Tekrar Meni Geliyor Bayağı Bildiğimiz Kokulu Meni Akıntı Falan Değil,çok Tereddüt Ediyorum Lütfen Cevaplar Mısınız Ancak Sağlam Kaynak Olursa Sevinirim. ? 2. Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Yanıt: Gusülden Sonra Kadından Meni Gelirse Tekrar Gusletmek Gerekir Mi


  Reklam  Cevap: Ve aleykumusselam ve rahmetullah kardeşim.
  gusülden sonra kadından meni gelirse tekrar gusletmek gerekmiyor
  Namaz abdestiniz bozulduğundan sadece Namaz abdesti almanız gerekir.

 3. Hoca
  erimeye devam...
  Gusülden sonra meni gelirse, gusül abdestini yeniden almak gerekir mi?

  İhtilam olan veya cinsel ilişkide bulunan bir kimse, idrarını yapmadan veya çokça yürümeden veya yatıp uyumadan yıkansa da, sonra kendisinden meninin arta kalan kısmı çıkacak olsa, ikinci kez yıkanması gerekir.

  Fakat idrarını yaptıktan veya epeyce yürüdükten veya uyuduktan sonra şehvetsiz olarak gelecek meni guslü gerektirmez. Çünkü bu durumda o meni, yerinden, şehvet olmaksızın ayrılmış bulunur. Yine bir kadından, yıkandıktan sonra, kocasının menisi çıkacak olsa, tekrar gusletmesi gerekmez.

 4. NuN
  Üye
  Gusülden sonra kadından veya erkekten meni gelirse, bakılır; Gusülden önce idrar yapmış veya az yürümüşse, çıkan akıntı yani meni cünüp yapmaz.

 5. Misafir
  Ben bayanim iliskiye girdikten sonra gusul abdeti aliyorum sonra sperm geri cikiyo gusul gerekirmi

 6. arifselim
  Yönetici
  Bir bayandan ilişkiden ve gusül abdesti aldıktan sonra eşinin menisi çıkarsa bu guslü gerektirmez cünüp etmez.

+ Yorum Gönder
gusulden sonra kadından sperm gelmesi,  gusülden sonra kadından gelen sperm,  gusul abdestinden sonra akinti gelirse,  gusülden sonra akıntı gelirse,  gusülden sonra kadından meni gelirse,  gusul abdesti aldiktan sonra akinti gelirse,  gusül abdesti aldıktan sonra kadından sperm gelmesi