+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Eşinin cinsel organını görmek gusül abdestini bozar mı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Eşinin cinsel organını görmek gusül abdestini bozar mı

  Reklam

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Erkek olsun kadın olsun veya eş olsun yabancı olsun sadece cinsel organı görmekle gusül abdesti almak gerekmez.
  Ancak eşi dışında cinsel bir organa bakmak haramdır.
  Gusül abdesti almak için gerekeli olan durumlar bellidir.

 3. Misafir
  Internette ilahi indireyim diye girdim ama amacı pis olan insanlar oraya farklı fotoğraf koymuşlar oruçum Penis gördüm farkında olmadan ama o niyetle girmedim Allah biliyor bu durumda orucum ve gusulm bozulmuş oluyor mu?

 4. klav
  Özel Üye
  Hayır Kardeşim gerekmez. Niyetiniz belli zaten. Abdest almak yeterli olacaktır.içiniz rahat olsun hayırlı günler

 5. Misafir
  Rüyamda esimle iliskiye giriyordum birden orucluyum bn diye uyandim sahurda niyet etmistim simdi orucum bozulmusmudur akintim oldugu icin tam anliyamadim simdi ne yapmam lazim

 6. arifselim
  Yönetici
  Oruca niyet ettikten sonra bu rüya gece görülsün veya oruçlu haldeyken gündüz vakti rüyada ihtilam onusun farketmez her iki durumda da gusül abdesti alınır ve normal oruca devam edilir. İhtilam olmakla oruç bozulmaz.

 7. Misafir
  Eşimin cinsel organını görmek gusül abdestini bozar mı

 8. arifselim
  Yönetici
  Eşinin cinsel organını görmekle veya bakmakla gusül abdesti almak gerekmez. Ayrıca eşlerin birbirlerinin cinsel organını görmek de günah değildir.

 9. Misafir
  Eşim bende çok uzakta benimle birlikte olmayı çok özlemiş ve benden açık foğrf istedi günderdim ve bu durumda ben etkilendim ourç bozulur mu ama sonra gusül abdesti aldım.

 10. arifselim
  Yönetici
  Eşlerin birbirlerini çıplak görmeleri helaldir. Ama bunun iletişim vasıtaları ile yapılması asla uygun değildir ve tehlikelidir. Etkilenmekten kastın nedir bilmiyorum ama meni boşalması olmuşsa ve senin bir müdahalen ile olmuşsa orucun bozulur. Eğer mezi ise oruç bozulmaz.

 11. Misafir
  Hastanede çalışan bir bayanım erkek veya bayanın cinsel organını görmek orucu bozar mı

 12. klav
  Özel Üye
  Cinsel organ görmek orucu bozmaz.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
eşinin cinsel organını görmek abdesti bozar mı,  eşinin cinsel organına dokunmak gusül gerektirirmi,  esinin cinsel organini gormek abdesti bozarmi,  eşimin cinsel organını görmek abdesti bozar mı,  esinin cinsel organini gormek guslu bozar mi,  eşinin cinsel organını görmek gusül gerektirir mi,  rüyada eşinin cinsel organını görmek