+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden İdrar yaptıktan sonra katı yapışkan bir sıvı geliyor Güsül almalımıyım Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  İdrar yaptıktan sonra katı yapışkan bir sıvı geliyor Güsül almalımıyım

  Reklam
  Sual: iyi günler benim sorum şu:idrar(afedersiniz) yaptıktan katı yapışkan bir sıvı geliyor bu durumda da sürekli gusül abdesti ihtiyacını görmem icab ediyor lakin şehvani nefsani bir durum da hayal etmememe rağmen bu durumdan ötürü ne namaz ne de Kur'an okuyabiliyorum.Bu hususta yardımcı olmanızı temenni ediyorum benim için mühim bir konu teşkil ediyor.Allah razı olsun... ? 2. Rayyan Emir
  Devamlı Üye

  --->: idrar yaptıktan sonra katı yapışkan bir sıvı geliyor Güsül almalımıyım


  Reklam  Cevap: İhtilam olan veya cinsel ilişkide bulunan bir kimse, idrarını yapmadan veya çokça yürümeden veya yatıp uyumadan yıkansa da, sonra kendisinden meninin arta kalan kısmı çıkacak olsa, ikinci kez yıkanması gerekir. Fakat idrarını yaptıktan veya epeyce yürüdükten veya uyuduktan sonra şehvetsiz olarak gelecek meni guslü gerektirmez. Çünkü bu durumda o meni, yerinden, şehvet olmaksızın ayrılmış bulunur. Yine bir kadından, yıkandıktan sonra, kocasının menisi çıkacak olsa, tekrar gusletmesi gerekmez.

  alintidir

+ Yorum Gönder
idrar sonrası sıvı