+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusül abdesti alırken idrar kaçırmak yada yellemek gusül abdestine zarar verir mi? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusül abdesti alırken idrar kaçırmak yada yellemek gusül abdestine zarar verir mi?

  Reklam
  Sual: ya bende aynı şekilde banyodan bir türlü çıkamıyorum niyet ediyorum tam ortasında sanki küçük abdestimi kaçırmışım gibi bir his doğuyor hadi bi daha niyet sonra tekrar aynı şey sonra acaba yel kaçırdımmı hoppa yine başa dön her yeri yıkadımmı hop tekrar artık banyoya girmek istemez oldum ne yapmalıyım tekrardan sürekli almamımın sebebi bana şüpheye düşersen baştan alman gerekir demişlerdi ama öle değilmi yani ne yapmam lazım bu histen kurulamıyorum lütfen bir şey söleyin yoksa kafayı yiyecem .... ? 2. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm

  --->: Gusül abdesti alırken idrar kaçırmak yada yellemek gusül abdestine zarar verir mi?


  Reklam  Cevap: Öncelikle kardeşim gusül abdesti alırken idrar kaçırmak yada yellemek gusül abdestini bozmaz sadece namaz abdesti bozulmuş olur. Bir de çok vesveseye kapılma kendine güven abdestina al kalbini mutmain tut.

 3. konya442
  (Cezalı)
  idrar degilde mezi yada vedi ciksa gusül esnasinda gusül bozulmaz demi arkadaslar

 4. imamhatipli42
  Ölüm var Ölüm
  idrar degilde mezi yada vedi ciksa gusül esnasinda gusül bozulmaz demi arkadaslar
  Bozulmaz kardeş sadece meni guslü bozar.

 5. Misafir
  Bu sorun bende de var,guslu sirasiyla avretyeri yikama,niyet elleri yikama agza burna su verip bastan asagiya yikayarak bitiriyorum.Suyu bütün bedenime ulastiriyorum fakat,burna su verme asamasinda afedersiniz sumkurdukten sonra benden idrar gelicek hissi oluyor.Ama ben bunu özür kabul ediyorum. Devam ediyorum guslume.Sizce doğru mu bu,yoksa ben nasil yapmaliyim ?Hanefi mezhebindenim,bu üç farzla aldığım gusulde meydana gelen bu durumdan nasil kurtulurum ? Allah razi olsun simdiden.

 6. mum
  Administrator
  gusül abdesti alırken idrar kaçırmak
  Devam ediyorum guslume.Sizce doğru mu bu,
  Yaptığın doğrudur. Gusül almaya devam et..

+ Yorum Gönder
gusül abdesti alırken idrar kaçırmak,  gusül alırken idrar kaçırmak,  gusül abdesti alırken gaz kacırmak,  gusülde idrar kaçırmak,  boy abdesti alırken idrar kaçırmak,  gusül alırken idrar ,  gusül abdesti alırken idrar gelmesi