+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Gusül ve Abdest Kategorisinden Gusül abdesti alırken gelen yellenem ve idrar hakkında bilgi verirseniz sevinirim bunlar guslu bozarmı Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Gusül abdesti alırken gelen yellenem ve idrar hakkında bilgi verirseniz sevinirim bunlar guslu bozarmı

  Reklam
  Sual: merhabalr yukarıdaki yazı sadece normal namaz abdesti ile ilgili ve sadece vesvese ile insanın şüpheye düştüğü durumla ilgili bilgi veriyo r ancak vesevse değil gözle grünen şekilde olan olayları sormak istiyorum birincisi normal mnamz abdesti değil gusl abdesti alırken o esnada vesvese değil gusl abdesti alırken gelen yellenem ve idrar hakkında bilgi verirseniz sevinirim bunlar guslu bozar mı tekrar tekrar ve sürekli bu hal bitene kadar tekrar mı rtmek gerekir yoksa bunlar diakkate alınmadan devammı etmek gerekir lütfenyine hadis ve dayanakları ile birlikte açıklama yaparsanız benimle birlikte bbir çok insdanı mutlu edersiniz teşekkürler ? 2. Ercan
  Devamlı Üye

  Cevap: gusl abdesti alırken gelen yellenem ve idrar hakkında bilgi verirseniz sevinirim bunlar guslu


  Reklam  Cevap: Gusül sırasında yellenme idrar vb. şeyler gusül abdestini bozmaz. Guslün abdest oluşunu bozar. Yani gusülden sonra ibadet abdesti almak gerekir. Ancak gusle zarar vermez diye rahat davranmamak gerekir.

+ Yorum Gönder