+ Yorum Gönder
Mumsema.com ve Forum Duyuruları Kategorisinden Konulara cevap verirken sadece "Allah razı olsun" duasıyla cevap verenlerin tüm cevapları silinecek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Şema
  Moderatör
  Reklam

  Konulara cevap verirken sadece "Allah razı olsun" duasıyla cevap verenlerin tüm cevapları silinecek

  Reklam

  Konulara cevap verirken sadece "Allah razı olsun" duasıyla cevap verenlerin tüm cevapları silinecek Mumsema Mutlaka dua ile birlikte bir cümle yazalım.

  Dua güzeldir hatta en güzel dua "Allah razı olsun" demektir buna diyeceğimiz bir şey yoktur ama bu gibi siteler fikir alışverişi iindir.

  okuduğumuz konudan ne anladığımızı bir cümle ile ifade edebiliriz.
  bir cümle ile ifade edemiyorsak lütfen cevap yazmayalım.

  bir örnek verelim: biri soru sormuş, diğeri gelip cevap olarak "Allah razı olsun" yazıyor.
  bu kadarda olmaz.


 2. ^^SiNeM^^
  Devamlı Üye

  --->: Konulara cevap verirken sadece "Allah razı olsun" duasıyla cevap verenlerin tüm cevapları sili


  Reklam


  bu kurala uyalım inşallah fikirlerimizi paylaşarak birbirimize daha yararlı oluruz

 3. vuslat93
  Devamlı Üye
  Teşekkürler dikkat edeceğim artık

 4. benanneyim
  Devamlı Üye
  Rabbim razı olsun Şema kardeşim.ben bir kez yazmıştım cevaplar çok kısa diye,beni rahazsız eden bir konuydu tamda buna deyinmişsiniz.Burası islami bir forum birbirimize çok dua edelim İnşallah...

 5. DZALBAY
  Üye
  Güzel ve yerinde bir uyarı...İnşaAllah uyalım...

  Allah CC razı olsun.

 6. uyku_tutmaz
  Devamlı Üye
  Elimden geldiği kadar yorum yapmaya çalışıyorum.
  Bundan sonra sadece o kadar yazacak olursam vazgeçerim göndermem tamam


 7. musab.b.umeyr
  Hamım, pişme yolunda.
  bir örnek verelim: biri soru sormuş, diğeri gelip cevap olarak "Allah razı olsun" yazıyor.
  bu kadarda olmaz
  .
  Hala bu yapılıyor ne yazıkki.Ben görüyorum.Aynı üstte yazdıgınız gibi soruya Allah razı olsun diye cevap yazılmıştı.Mesaj çokluğu için yapıyorlar bence.Siteden bir şikayetim yok ama hani biraz da emek olsun diyorum ben yani.Forum dediğin paylaşım yeridir.Birisi bir konu paylaşır, diğerleri onun hakkında yorum yapar veya daha farklı birşey yazar.Bu kuralı bilmiyordum yeni öğrendim ama şimdiye kadar elimden geldiğince doyurucu cümleler yazmaya çalıştım.Bundan sonra da daha dikkat ederim.

  Ama sizden ricam mesaj sayısını artırmak için(ki bunun ne katkısı var anlayamıyorum) ardı ardına konuları okumadan cevaplar yazanları uyarmanız.

  Selametle.

 8. _müberra_
  Devamlı Üye
  aslında bende bu konuyu hep dile getirmek istiyordum kardeşin yazdıklarına ilave yapayım bari.....;siteye günde sık ,sık girerim,ilk 20 listesini şöyle sıra ile okurum,valla ,yani abartı olmasın,17,veya 18 i teşekkür etmek v.s. bu defa asıl konu neydi diye beş altı sayfa geriye gidiyorum.bazan da 2 yıllık konuya ,yazan üye bakıyorum son aktivitesi yıllar önce...bakıyorsun cevap yazılmış.....
  benim düşüncem günde 20/30 konu açılmadansa ,mevcut konular sindirilerek ,özümsenerek işlinilise daha iyi olacak.....yani mesaj çokluğu denmiş ama ,rep midir nedir kaldırıldığına göre o da bi para etmiyordur vessselam .yani konu hakkında düşüncemizi ve fikrimizi vaya bize ne gibi tefkkür ettirdi onu anlatalım yazalım

+ Yorum Gönder

allah razi olsun cevap