+ Yorum Gönder
Dualar ve Dua ve Önemi Kategorisinden Sıkıntıları Anında Açan Denenmiş Tecrübe Edilmiş Salavat.. Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. 1
  İnanc
  Devamlı Üye
  Reklam

  Sıkıntıları Anında Açan Denenmiş Tecrübe Edilmiş Salavat..

  Reklam

  Sıkıntıları Anında Açan Denenmiş Tecrübe Edilmiş Salavat.. Mumsema  Bizzat denedim ve güzel sonuçlar aldım bu mübarek salavat-ı şerifi okudum hangi sıkıntılı işlerim var ise Allahın izniyle en kısa sürede yoluna girdi .

  Kaynak :
  Düğümleri Çözecek Kıymetli Salevat ( Ahmet Mahmut Ünlü , Cübbeli Ahmet Hoca )


 2. 2
  @hmet
  Üye

  Hazret-i adem aleyhisselamın duaları


  Reklam


  Sıkıntı gideren salavat

  denenmiş-sıkıntı-içindua-salavat.gif

  (Allâhümme innî es'elüke bi Hakkı Muhammedin ve âlî Muhammedin, Sübhâneke Allâhümme ve bi hamdike, amiltü sûen ve zalemtü nefsî, fağfir lî fe innehû la yağfıru'z-zünûbe illâ ente, fe tüb aleyye, inneke ente't-tevvâb'ür-Rahîm).

  Manası: "Allahım! Muhammed (S.A.S.) ve ehl-i beytinin hürmetine senin rahmetini isterim. Allahım seni teşbih eder sana hamdederim. Kötülük işledim. Kendime yazık ettim. Beni bağışla. Zira senden başka günahları bağışlayacak yoktur. Tevbemi kabul et. Sen tevbeleri çokça kabul eden çok merhametli olansın." demekdir.

+ Yorum Gönder

denenmiş tecrübe edilmiş dualar

sıkıntıları gideren salavat

tecrübe edilmiş dualarçok tecrübe edilmiş duadenenmis salavatallahumme salli ve sellim ve barik ala seyydina muhammedinnebiyyil ummiyyi el habibibil alil kadri el azimil cahi ve ala alihi ve sahbih anlamibütün sıkıntıları gideren salavat