Konusunu Oylayın.: Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?
 1. 28.Mayıs.2012, 22:24
  1
  Misafir

  Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?


  Bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır? Mumsema selamın aleyküm ben şuan boşanma aşamasındayım ancak hala bir sıkıntı var içimde acaba doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı diye. sorum şu ben 3 yıllık evliyim ve bu evliliğimden 2 yaşında bir kızım var. Benim eşim alkol almayı seven, benim söylediklerime deger vermeyen ve bana her fırsatta aşağılayıcı sözler söyleyen, ailem ile anlaşamayan, babamdan nefret eden benim yaptığım her hareketide ailem yaptırdı zanneden, ailesini ailemden üstün gören, her istediğinin olmasını isteyen, yaptığım işe deger vermeyen yaptıgı en ufak bir işi büyüten birisi. bana gelince bende evde oturmayı seven, zorda kaldıgımda cabuk yalan söyleyen, inatlaşan, eşime göre eglenmeyi bilmeyen birisiyim. Ben evime gelirken mutlu olmuyorum, işe gitmeye can atıyorum, biz 1 aydır ayrı yaşıyoruz ve ben kızımı çok özlüyorum çünkü ayrı şehirlerdeyiz. acaba bizim boşanmamız dogrumu ve bu çocugumuza nasıl yansır, boşanırsak bunu kızıma en az derecede nasıl hissettirebilirim. teşekkür ediyorum şimdiden, selamın aleyküm.


 2. 28.Mayıs.2012, 22:24
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  selamın aleyküm ben şuan boşanma aşamasındayım ancak hala bir sıkıntı var içimde acaba doğrumu yapıyorum yoksa yanlışmı diye. sorum şu ben 3 yıllık evliyim ve bu evliliğimden 2 yaşında bir kızım var. Benim eşim alkol almayı seven, benim söylediklerime deger vermeyen ve bana her fırsatta aşağılayıcı sözler söyleyen, ailem ile anlaşamayan, babamdan nefret eden benim yaptığım her hareketide ailem yaptırdı zanneden, ailesini ailemden üstün gören, her istediğinin olmasını isteyen, yaptığım işe deger vermeyen yaptıgı en ufak bir işi büyüten birisi. bana gelince bende evde oturmayı seven, zorda kaldıgımda cabuk yalan söyleyen, inatlaşan, eşime göre eglenmeyi bilmeyen birisiyim. Ben evime gelirken mutlu olmuyorum, işe gitmeye can atıyorum, biz 1 aydır ayrı yaşıyoruz ve ben kızımı çok özlüyorum çünkü ayrı şehirlerdeyiz. acaba bizim boşanmamız dogrumu ve bu çocugumuza nasıl yansır, boşanırsak bunu kızıma en az derecede nasıl hissettirebilirim. teşekkür ediyorum şimdiden, selamın aleyküm.

 3. 28.Mayıs.2012, 23:30
  2
  Ercan
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Temmuz.2011
  Üye No: 88468
  Mesaj Sayısı: 3,115
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 33
  Bulunduğu yer: Gaziantep

  Cevap: bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?
  Kardeşim öncelikle Rabbim yardımcınız olsun. Burda ne kadar yazarsanız yazın, birebir durumun içinde olmadığımız için iç dünyalarınızı bilemeyiz. Oturduğumuz yerden boşanın yada boşanmayın demek te doğru olmaz. En doğru kararı verecek olan sizsiniz. Eksilerini artılarını iyi tartıp kararı siz verin. Boşanacak olursanız kızınız da elbette etkilenecektir. Bunu önleyemezsiniz. Karar verirken bu durumu da göz önünde bulundurun. Selametle.


 4. 28.Mayıs.2012, 23:30
  2
  Devamlı Üye  Kardeşim öncelikle Rabbim yardımcınız olsun. Burda ne kadar yazarsanız yazın, birebir durumun içinde olmadığımız için iç dünyalarınızı bilemeyiz. Oturduğumuz yerden boşanın yada boşanmayın demek te doğru olmaz. En doğru kararı verecek olan sizsiniz. Eksilerini artılarını iyi tartıp kararı siz verin. Boşanacak olursanız kızınız da elbette etkilenecektir. Bunu önleyemezsiniz. Karar verirken bu durumu da göz önünde bulundurun. Selametle.

 5. 29.Mayıs.2012, 01:21
  3
  @mir
  âb ü kil

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 12.Ağustos.2009
  Üye No: 49589
  Mesaj Sayısı: 3,354
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 36
  Yaş: 43
  Bulunduğu yer: Dârü'l-İmtihân

  Cevap: bu durumda boşanmamız doğru mu ve bu çocuğumuza nasıl yansır?

  Bazen boşanmamak çocuğu daha kötü etkiler


 6. 29.Mayıs.2012, 01:21
  3
  âb ü kil
  Bazen boşanmamak çocuğu daha kötü etkiler
+ Yorum Gönder