Konusunu Oylayın.: Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?
 1. 17.Mayıs.2012, 15:05
  1
  Misafir

  Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?


  Eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi? Mumsema selamun aleyküm.. ben bilgisayar konusunda biraz bilgi sahibi biriyim yaşım çok büyük değil on yedi yaşındayım bundan bir iki sene evvel işte sırf eğlence amaçlı rastgele kişilerin sosyal paylaşım sitesi( facebook, twitter) hesaplarına giriyordum şifrelerini değiştiriyordum haklarında herhangi kötü bir şey yapmıyordumm fakat o hesabı kullanılmaz hale getiriyordum sadece, bundan pişman oldum acaba kul hakkına girmiş oldum mu ?


 2. 17.Mayıs.2012, 15:05
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  selamun aleyküm.. ben bilgisayar konusunda biraz bilgi sahibi biriyim yaşım çok büyük değil on yedi yaşındayım bundan bir iki sene evvel işte sırf eğlence amaçlı rastgele kişilerin sosyal paylaşım sitesi( facebook, twitter) hesaplarına giriyordum şifrelerini değiştiriyordum haklarında herhangi kötü bir şey yapmıyordumm fakat o hesabı kullanılmaz hale getiriyordum sadece, bundan pişman oldum acaba kul hakkına girmiş oldum mu ?

 3. 18.Mayıs.2012, 15:57
  2
  MaxiMilyan
  SÜPER EDİTÖR

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 25.Şubat.2007
  Üye No: 56
  Mesaj Sayısı: 414
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 6
  Yaş: 29
  Bulunduğu yer: Hatay İskenderun

  Cevap: eğlence amaçlı insanların paylaşım sitelerindeki hesaplarına girip patlatmak kul hakkına girer mi?
  Ve aleykum selam
  Evet kul hakkına girdin tabiki, bu senin yaptığın sanal hırsızlıktır. ve buna her hangi birkılıf uydurarak Kul hakkı değildir de diyemeyiz.. Dolayısıyla senin yaptıklarını bizlerde çok iyi biliyoruz.. küçük çocuklara fake kodlarını kullanmayı öğretirseniz tabi aklına gelen ilk şey daha sonra pişman olacağı ve yapmaktan gurur duyduğu başkalarının hesabını çalmaktır.. bu zamanda bir insana keylogger yoollayıp elindeki kredi kartı hesabına dahi gire blir bir insanın bütün paralarınıda çala bilirsiniz.. bu işleri kötüye kullanmak twitir, facebook, gmail, hotmail, vb.hesapları çalmak tamamen kul hakkıdır.... hesaplarını çaldığın insanları bulup helalleşmen lazım, bulamazsan Allah'tan Mağfiret dile...!! 4. 18.Mayıs.2012, 15:57
  2
  SÜPER EDİTÖR  Ve aleykum selam
  Evet kul hakkına girdin tabiki, bu senin yaptığın sanal hırsızlıktır. ve buna her hangi birkılıf uydurarak Kul hakkı değildir de diyemeyiz.. Dolayısıyla senin yaptıklarını bizlerde çok iyi biliyoruz.. küçük çocuklara fake kodlarını kullanmayı öğretirseniz tabi aklına gelen ilk şey daha sonra pişman olacağı ve yapmaktan gurur duyduğu başkalarının hesabını çalmaktır.. bu zamanda bir insana keylogger yoollayıp elindeki kredi kartı hesabına dahi gire blir bir insanın bütün paralarınıda çala bilirsiniz.. bu işleri kötüye kullanmak twitir, facebook, gmail, hotmail, vb.hesapları çalmak tamamen kul hakkıdır.... hesaplarını çaldığın insanları bulup helalleşmen lazım, bulamazsan Allah'tan Mağfiret dile...!!

+ Yorum Gönder