Konusunu Oylayın.: Yaşatmaya çalışırken istemeden kediyi öldürdüm mü? Bilmiyorum. Vicdan azabı çok ağır geliyor. Yardım edin!

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Yaşatmaya çalışırken istemeden kediyi öldürdüm mü? Bilmiyorum. Vicdan azabı çok ağır geliyor. Yardım edin!
 1. 27.Nisan.2012, 17:37
  1
  Misafir

  Yaşatmaya çalışırken istemeden kediyi öldürdüm mü? Bilmiyorum. Vicdan azabı çok ağır geliyor. Yardım edin!


  Yaşatmaya çalışırken istemeden kediyi öldürdüm mü? Bilmiyorum. Vicdan azabı çok ağır geliyor. Yardım edin! Mumsema Bir gün hiç huyum olmamasına rağmen sabah 6 buçukta uyandım. Arka bahçeden kedi yavrusu sesi duydum. Küçücüktü sordum soruşturdum annesi yokmuş. Aldım hemen eve doyurdum ısıttım. Fakat hastaydı makatından kan geliyordu. Kanlı ishaldi. Ertesi gün doğru veterinere götürdüm. O kadar küçüktü ki veteriner bile bir şey yapamadı. İlaç verdi. Eve geldim. İlaçlarını hazırlıyordum birden miyavlamaya başladı. Baktım yine kakasını yapıyordu. Hemen yardım ettim kakası bittikten sonra makatını temizledim. Sıvı kaybı olduğu için biberonla emzirmek istedim. Biberonu ağzından çektikten sonra ağzından nefes alıp vermeye başladı kulakları buz gibiydi. Sonrada kucağımda son nefesini verdi. Hastalığından ötürü mü öldü yoksa ben boğazına süt mü kaçırdım bilemiyorum. Bildiğim tek şey içimde ki azap. İçimde yangın var sanki. Ben ne yapacağım şimdi? Kedinin günahına girdim mi ben? Evimde üç kedi bakıyorum. Onlara bile yanaşamıyorum. Sanki katilmişim gibi geliyor. Bu ölen yavrucak için ne yapabilirim? Yardım edin lütfen..


 2. 27.Nisan.2012, 17:37
  1
  gizzemksk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  gizzemksk
  Misafir  Bir gün hiç huyum olmamasına rağmen sabah 6 buçukta uyandım. Arka bahçeden kedi yavrusu sesi duydum. Küçücüktü sordum soruşturdum annesi yokmuş. Aldım hemen eve doyurdum ısıttım. Fakat hastaydı makatından kan geliyordu. Kanlı ishaldi. Ertesi gün doğru veterinere götürdüm. O kadar küçüktü ki veteriner bile bir şey yapamadı. İlaç verdi. Eve geldim. İlaçlarını hazırlıyordum birden miyavlamaya başladı. Baktım yine kakasını yapıyordu. Hemen yardım ettim kakası bittikten sonra makatını temizledim. Sıvı kaybı olduğu için biberonla emzirmek istedim. Biberonu ağzından çektikten sonra ağzından nefes alıp vermeye başladı kulakları buz gibiydi. Sonrada kucağımda son nefesini verdi. Hastalığından ötürü mü öldü yoksa ben boğazına süt mü kaçırdım bilemiyorum. Bildiğim tek şey içimde ki azap. İçimde yangın var sanki. Ben ne yapacağım şimdi? Kedinin günahına girdim mi ben? Evimde üç kedi bakıyorum. Onlara bile yanaşamıyorum. Sanki katilmişim gibi geliyor. Bu ölen yavrucak için ne yapabilirim? Yardım edin lütfen..

 3. 01.Mayıs.2012, 23:26
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,775
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Yaşatmaya çalışırken istemeden kediyi öldürdüm mü? Bilmiyorum. Vicdan azabı çok ağır geliyor. Yardım edin!
  Sen elinden geleni yapmışsın kardeşim.Kedinin kaderinde ölmek varmış demek.Kendini suçlamanın bir anlamı yok.İçin rahat olsun derim...


 4. 01.Mayıs.2012, 23:26
  2
  Devamlı Üye  Sen elinden geleni yapmışsın kardeşim.Kedinin kaderinde ölmek varmış demek.Kendini suçlamanın bir anlamı yok.İçin rahat olsun derim...
+ Yorum Gönder