Konusunu Oylayın.: Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlar. mesuliyetimiz nedir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlar. mesuliyetimiz nedir?
 1. 07.Aralık.2011, 08:05
  1
  Misafir

  Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlar. mesuliyetimiz nedir?


  Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlar. mesuliyetimiz nedir? Mumsema Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlr.mesuliyetimiz nedir?


 2. 07.Aralık.2011, 08:05
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlr.mesuliyetimiz nedir?

 3. 08.Aralık.2011, 18:10
  2
  Muhasibi
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 22.Ağustos.2007
  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 15,775
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 159
  Bulunduğu yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Cevap: Evlenmek istiyoruz ama kızın ana babası olmaması için sürekli dua ediyorlar. mesuliyetimiz nedir?
  Evlilik gibi önemli bir konuda her iki tarafın anne ve babasının rızasının olması o evliliğin geleceği için önemlidir. Anne baba duasını alarak yapılan işlerde hayır ve bereket artar. Allah’ın rızasının anne baba rızasında saklı bulunmasından olsa gerek, evlenirken anne babasını mahzun kalple bırakmayan, tam tersine onların güzel dualarını da yanlarında götüren çiftlerin daha mutlu oldukları görülmektedir. Sabredip onlarla sağlıklı bir iletişim kurarak onaylarını almanız isabetli olur. Ayrıca sizde bu işinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanması için dua etmelisiniz. Rabbim size dünya ve ahiret saadetinize vesile olacak bir evlilik nasip etsin.


 4. 08.Aralık.2011, 18:10
  2
  Devamlı Üye  Evlilik gibi önemli bir konuda her iki tarafın anne ve babasının rızasının olması o evliliğin geleceği için önemlidir. Anne baba duasını alarak yapılan işlerde hayır ve bereket artar. Allah’ın rızasının anne baba rızasında saklı bulunmasından olsa gerek, evlenirken anne babasını mahzun kalple bırakmayan, tam tersine onların güzel dualarını da yanlarında götüren çiftlerin daha mutlu oldukları görülmektedir. Sabredip onlarla sağlıklı bir iletişim kurarak onaylarını almanız isabetli olur. Ayrıca sizde bu işinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanması için dua etmelisiniz. Rabbim size dünya ve ahiret saadetinize vesile olacak bir evlilik nasip etsin.
+ Yorum Gönder