Konusunu Oylayın.: Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.
 1. 28.Eylül.2011, 23:21
  1
  Misafir

  Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.


  Kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim. Mumsema hocam kızımın yürüyebilmesi konuşabilmesi için hangi duayı okumalıyım..kızım 7 yaşında serabrel palsy tanısı konmuştu %90 düzelme şansımız var..fizik hareketlerini yaptırıyorum mümkün olduğunca mücadelemi veriyorum fiziksel olarak hiçbir problem yok. görünce kimse anlamıyor..zeka yerinde .yanlız hareketlerini yaptırırken isteksiz bu beni bir hayli yoruyor üzüyor sürekli hayır diyor bu inadınıda nasıl kırarım bilemiyorum tıkandım....bunu için bir öneriniz olabilirmi acaba saygılar..


 2. 28.Eylül.2011, 23:21
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  hocam kızımın yürüyebilmesi konuşabilmesi için hangi duayı okumalıyım..kızım 7 yaşında serabrel palsy tanısı konmuştu %90 düzelme şansımız var..fizik hareketlerini yaptırıyorum mümkün olduğunca mücadelemi veriyorum fiziksel olarak hiçbir problem yok. görünce kimse anlamıyor..zeka yerinde .yanlız hareketlerini yaptırırken isteksiz bu beni bir hayli yoruyor üzüyor sürekli hayır diyor bu inadınıda nasıl kırarım bilemiyorum tıkandım....bunu için bir öneriniz olabilirmi acaba saygılar..

 3. 29.Eylül.2011, 09:14
  2
  Ercan
  Devamlı Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Temmuz.2011
  Üye No: 88468
  Mesaj Sayısı: 3,115
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 33
  Bulunduğu yer: Gaziantep

  Cevap: kızımı nasıl istekli ve şefkli hareket etmesini sağlayabilirim.
  Üstüne gittikçe durum daha da kötü hal alabilir. Bence biraz daha kendine bırakın.
  Benzer şekilde benim de oğlum çok korkuyordu. Tek başına lavaboya dahi gidemiyordu. Üstüne gitmeden yavaş yavaş alıştırdık. Orda birşey yok dedik, defalarca beraber gittik. Karşı odaya birşey bırakırdım git al gel, ben sana burdan bakıyorum derdim. Öylece düzeldi. Şimdi ayrı odada yatıyor. Siz de fazla sıkıştırmadan sabırlı davranın. Rabbim şifasını verir inşallah. 4. 29.Eylül.2011, 09:14
  2
  Devamlı Üye  Üstüne gittikçe durum daha da kötü hal alabilir. Bence biraz daha kendine bırakın.
  Benzer şekilde benim de oğlum çok korkuyordu. Tek başına lavaboya dahi gidemiyordu. Üstüne gitmeden yavaş yavaş alıştırdık. Orda birşey yok dedik, defalarca beraber gittik. Karşı odaya birşey bırakırdım git al gel, ben sana burdan bakıyorum derdim. Öylece düzeldi. Şimdi ayrı odada yatıyor. Siz de fazla sıkıştırmadan sabırlı davranın. Rabbim şifasını verir inşallah.

+ Yorum Gönder