Konusunu Oylayın.: Ben 19 mayıs ta sevdiğim adamı trafik kazasında kaybettim.mahşerde onunla evlenebilirmiyim __

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Ben 19 mayıs ta sevdiğim adamı trafik kazasında kaybettim.mahşerde onunla evlenebilirmiyim __
 1. 26.Haziran.2011, 18:49
  1
  Misafir

  Ben 19 mayıs ta sevdiğim adamı trafik kazasında kaybettim.mahşerde onunla evlenebilirmiyim __


  Ben 19 mayıs ta sevdiğim adamı trafik kazasında kaybettim.mahşerde onunla evlenebilirmiyim __ Mumsema Ben sevdiğim adamı 19 mayıs ta trafik kazasında kaybettim .. Onunla evlenmek üzereydik. O cezaevinden bi hafta önce çıkmıştı..ben de ölünce mahşerde onunla evlenebilirmiyim???


 2. 26.Haziran.2011, 18:49
  1
  AYŞE UĞUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  AYŞE UĞUR
  Misafir  Ben sevdiğim adamı 19 mayıs ta trafik kazasında kaybettim .. Onunla evlenmek üzereydik. O cezaevinden bi hafta önce çıkmıştı..ben de ölünce mahşerde onunla evlenebilirmiyim???

 3. 26.Haziran.2011, 22:55
  2
  Desert Rose
  Silent and lonely rains

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 21.Ocak.2007
  Üye No: 5
  Mesaj Sayısı: 17,608
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 227
  Bulunduğu yer: the silent deserts in my soul

  Cevap: Ben 19 mayıs ta sevdiğim adamı trafik kazasında kaybettim.mahşerde onunla evlenebilirmiyim __
  Ölüm ayrılık değildir. Mümin için başta Peygamberimiz olmak üzere tüm Peygamberlere, evliyalara ve müminlere, sevdiklerimize kavuşma yeridir. Gerek berzah aleminde gerekse Cennette bütün sevdiklerimizle beraber olacağız. Bu dünyadaki hayatımızda geçen güzellikler yok olmayacaktır. Cennet nimetlerinden birisi de bu dünyadaki güzel anlarımızı orada canlı bir şekilde seyretmektir. Cennetteki bütün müminler bir birleriyle tanışacaklardır.
  SİE 4. 26.Haziran.2011, 22:55
  2
  Silent and lonely rains  Ölüm ayrılık değildir. Mümin için başta Peygamberimiz olmak üzere tüm Peygamberlere, evliyalara ve müminlere, sevdiklerimize kavuşma yeridir. Gerek berzah aleminde gerekse Cennette bütün sevdiklerimizle beraber olacağız. Bu dünyadaki hayatımızda geçen güzellikler yok olmayacaktır. Cennet nimetlerinden birisi de bu dünyadaki güzel anlarımızı orada canlı bir şekilde seyretmektir. Cennetteki bütün müminler bir birleriyle tanışacaklardır.
  SİE

+ Yorum Gönder