Konusunu Oylayın.: Dinden çıkma hakkında korkularım

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
Dinden çıkma hakkında korkularım
 1. 18.Ekim.2010, 00:55
  1
  Misafir

  Dinden çıkma hakkında korkularım


  Dinden çıkma hakkında korkularım Mumsema ben daha öncede yazdım lütfen en son sorduğum soruyu cevaplayın cevaplarsanız öyle rahatlıycam ki Allah aşkına cevaplayın ben soru@ yazan kişiyim sorumu bu isimle göndermiştim lütfen soru@ olarak gönderdiğim soruyu cevaplayın.


 2. 18.Ekim.2010, 00:55
  1
  soru@@@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  soru@@@
  Misafir  ben daha öncede yazdım lütfen en son sorduğum soruyu cevaplayın cevaplarsanız öyle rahatlıycam ki Allah aşkına cevaplayın ben soru@ yazan kişiyim sorumu bu isimle göndermiştim lütfen soru@ olarak gönderdiğim soruyu cevaplayın.

 3. 18.Ekim.2010, 05:48
  2
  ACiLSERViS
  Administrator

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 02.Şubat.2007
  Üye No: 10
  Mesaj Sayısı: 1,786
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  --->: dinden çıkma hakkında korkularım
  Her soru için bir konu onaylarız sonraki tekrarlar onaylanmadan siliniyor. falan konuda şu şekil denmişti diye kimse hatırlamaz. üyelik ücretsizdir 2 dakikanızı alır. Asıl konunuz altında tartışmaya devam edebilirsiniz. Bir önceki konular silindiği gibi bundan sonraki ziyaretçi olarak bu konu ile ilgili yazacağınız sorular silinecektir.


 4. 18.Ekim.2010, 05:48
  2
  Administrator  Her soru için bir konu onaylarız sonraki tekrarlar onaylanmadan siliniyor. falan konuda şu şekil denmişti diye kimse hatırlamaz. üyelik ücretsizdir 2 dakikanızı alır. Asıl konunuz altında tartışmaya devam edebilirsiniz. Bir önceki konular silindiği gibi bundan sonraki ziyaretçi olarak bu konu ile ilgili yazacağınız sorular silinecektir.
+ Yorum Gönder