Anketimiz: İslamda idam olduğunu biliyomuydunuz?

Katılımcı sayısı
67. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
 • evet

  61 91.04%
 • hayır

  6 8.96%


+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Sohbet Konuları ve Anketler Kategorisinden İslamda Hangi suçlar idamı gerektirir? Cezası ölüm olan günahlar nelerdir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam

  Cevap: İslamda Hangi suçlar idamı gerektirir? Cezası ölüm olan günahlar nelerdir?

  Reklam  Cevap: İslamda Hangi suçlar idamı gerektirir? Cezası ölüm olan günahlar nelerdir? isimli konu Mumsema.com Cevap: İslamda Hangi suçlar idamı gerektirir? Cezası ölüm olan günahlar nelerdir?
  Sayin kardeşim sana bisey demiyorum belki tam kaynak arastirmadigindandir ama şunu bilki peygambere as. İman etmeden iman ermiş olmassin ayrıca hadis ve ayetlerin indiği ve söylendiği yer zaman ve olay çok önemlidir bu yüzden her hadisi yok sayamayiz Hele ki imam-ı buharİ gibi sağlam kaynakları dikkat ettiysen kuranda zinanin cezasi zikrediljrken Rabbimiz bekar veya evli diye ayirmamis o nedenle bu hadisi yok sayamayiz .bu sadece bi örnek hem Ahzap süresinde o yani Resulullah size ne derse alın uygulayın buyrulmaktadir buna riayeten hadisleri yok saymak bizim haddimize değil umarım demek istediğimi anlamıssin dir tabi niyetin milletin aklını bulandirmak değilse...

 2. Misafir

  Cevap: İslamda Hangi suçlar idamı gerektirir? Cezası ölüm olan günahlar nelerdir?


  Reklam


  Bak kardeşim haşr süresinde peygamber size ne emrettiyse onu alin (Uygulayin) buyrulmaktadir bu nedenle eğer bi şey yazacaksan önce araştır sonra yaz milletin kafasını karıştırma tabi eğer zaten amacın bu değilse...

 3. Misafir
  Arkadaslar cok ciddiyim bunalimdayim yardimci olun lütfen si.düşüncelerinizi alim. Bizim.fabrikaya genc bir kiz basladi.benim yanima verdiler ve 8 ay icersinde asik.olduk bor kac ay sonra.beraber olduk.kizligini aldim ama onun gonluyle o.da.istedi.cok.gez yanima geldi. Ailesi.beni.duyunca tepli gosterdiler olmaz.bu.is.dediler kuza baski yapmaya badladilar 5 ay sonra.kiz.pes etti bitirdi 1bucuk sene beraber dik cok.asikiz hala gorusemiyoruz artik kacmak da.istemiyor ailesini kaybetme.korkusuna. ama.artik kiz.degil ve ailesi.bilmiyor bilseler verirler.mi? Yoksa daha.da mi.kötü.olur? Kiz cok seviyor kahraoluyor bende ayni ama.kiz bana unut diyor ailemden asla vazgecmem diyor babasi da asla vermem diyor.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23

islamda idam

islamda idamın yeri

kuranda idamın yerikuranda idamkuranda ölüm cezasıkuranda idamla ilgili ayetlerislamiyette idamın yeri