+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Sohbet Konuları ve Anketler Kategorisinden Örnek aldığınız/imrendiğiniz bir müslüman varmı? İmrendiğiniz yönü nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Deruni
  Üye
  Reklam

  Cevap: Örnek aldığınız/imrendiğiniz bir müslüman varmı? İmrendiğiniz yönü nedir?

  Reklam  Cevap: Örnek aldığınız/imrendiğiniz bir müslüman varmı? İmrendiğiniz yönü nedir? isimli konu Mumsema.com Cevap: Örnek aldığınız/imrendiğiniz bir müslüman varmı? İmrendiğiniz yönü nedir?
  evet beğendiğim , örnek aldığım müslüman var maşallah ilmi de epey kuvvetli.

 2. OxyGen`s
  Üye

  Cevap: Örnek aldığınız/imrendiğiniz bir müslüman varmı? İmrendiğiniz yönü nedir?


  Reklam


  Bizdede 90 Yaşında dede var . İki büklüm her namaza gelir. teravihe bile bende ona imreniyorum.

 3. muamma
  Devamlı Üye
  Örnek aldığım, çok sevdiğim bir Müslüman var. Her anını Kur'an-ı Kerim ve Sünnete uygun olarak geçirme çabası içerisinde. İnşallah O'na benzerim.

 4. Kevok
  Üye
  Benim de sadece bir kere yüz yüze görüşüp daha sonra sanal ortamda bilgilerinden faydalandığım değerli bir arkadaşım var.Onun dışındaa M. Fetullah Gülen hocamdır.İsim verdim çünü örnek arayanlara yardımcı olmak istedim inşaAllah

 5. mustafaocak61
  Kabristana Üye
  Namaz ile ilgili kitaplar okuduğumda, kitabın yazarının namaza olan aşkına imreniyorum. 6. Salawat
  Devamlı Üye
  Ahmet Güzel hocamız vardı Allah rahmet eylesin. Soy ismi gibi çok güzel bir insandı.

 7. ugurdogan
  Emekli
  Hayatını çok kısa okudum ve sohbetlerden de biraz bilgim var Cübbeli Ahmet Hoca'nın hocası Hoca Mahmut Efendi gibi yaşamak isterdim. Hakkında "sol tarafına daha günah yazılmadı" gibi bir şey söylenmişti. O'nun gibi bütün hayatımı İslam ve gerçek uğruna yaşamak isterdim. Umarım kalan hayatımda nasip olur.

 8. Srp123
  Üye
  Peygamber efendimiz ve tüm Allah dostları

 9. Kırlangıç.
  Devamlı Üye
  Tanıdığım biri olacaksa babam.. Dini ve menfaati arasında kaldığı her durumda dinini seçti hep, ondaki tevazuyu kimsede göremedim . Bir kütüphane dolusu kitap okumasına rağmen hiç "bunu da ben bilirim" dediğine rastlamadım. Ki ilmiyle de amel eden bir insan.

 10. sahabeyolunda
  Üye
  ihlaslı nurlu feyizli mümin görünce arif abid ebdal mürşid veli imreniorum bazen kıskanıorum allah hasetten korusun .. ama çalışmıorum istiorum onlar gibi olmak nefsime uyuyorum onların yanında kendimin ne lduğunu görüyorum ayna gibiler sizede tavsiyem bulun öyle zatları.. dua bekliorum gafletten mevla kurtarsın cümlemizi...

 11. Hattap
  Devamlı Üye
  Ben çok sevdiğim bir kardeşim var ve onun sabrını
  takvasına hayranım Allah takvasını yüceltsin emin.

 12. haci
  Özel Üye

  Reklam


  bir öğretmen büyüğümüz vardı hala öğretmenlik yapıyor küçüklüğümüzden itibaren ve hala onu her gördüğümde bana Allah cc hatırlatıyor.
  tevazu olması hayır konuşması

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23